Menu
RSS

enosi

Τουρνουά Προμίνι ΕΣΚΑ: Ένωση Ιλίου - Ολυμπιάδα Πετρούπολης (8/12, 13:00)

Πρεμιέρα κάνει η ομάδα Προμίνι του συλλόγου μας το Σάββατο (8/12, 13:00) καθώς φιλοξενεί για το Τουρνουά της ΕΣΚΑ την Ολυμπιάδα Πετρούπολης.

Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά ΜΙΝΙ Αγόρια ΕΣΚΑ: Ένωση Ιλίου - Πανερυθραϊκός (2/12, 14:30)

Εντός έδρας αναμέτρηση με τον Πανερυθραϊκό την Κυριακή 2/12 στις 14:30 δίνει η ομάδα ΜΙΝΙ Αγοριών του συλλόγου μας για το Τουρνουά της ΕΣΚΑ.

Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά ΜΙΝΙ Κορίτσια ΕΣΚΑ: Άρης Πετρούπολης - Ένωση Ιλίου (2/12, 15:00)

Τρεις νίκες και μια ήττα μετρά σε τέσσερις αναμετρήσεις η ομάδα ΜΙΝΙ Κοριτσιών του συλλόγου μας που την Κυριακή 2/12 στις 15:00 θα αντιμετωπίσει τον Άρη Πετρούπολης.

Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά ΕΣΚΑ ΜΙΝΙ Αγόρια: Ένωση Ιλίου - ΑΟ Γαλατσίου (11/11, 14:30)

Εντός έδρας αναμέτρηση για την 2η αγωνιστική του Τουρνουά της ΕΣΚΑ δίνει η ομάδα ΜΙΝΙ αγοριών του συλλόγου μας την Κυριακή (11/11, 14:30) με αντίπαλο τον ΑΟ Γαλατσίου.

Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά ΕΣΚΑ ΜΙΝΙ Κορίτσια: ΑΟΝ Παλατιανής - Ένωση Ιλίου (11/11, 15:45)

Εκτός έδρας αναμέτρηση με τον ΑΟΝ Παλατιανής δίνει η ομάδα ΜΙΝΙ κοριτσιών του συλλόγου μας για την 2η αγωνιστική του Τουρνουά της ΕΣΚΑ την Κυριακή (11/11, 15:45) στο Κλειστό Ιλίου Α (Πεταλούδα).

Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά ΕΣΚΑ ΠΡΟΜΙΝΙ Αγόρια 2006: Πρώτη και αήττητη η Ένωση Ιλίου

Μια ακόμη επιτυχία σημείωσε τμήμα της Ένωσης Ιλίου, καθώς η ομάδα Προμίνι Αγοριών 2006 στο Τουρνουά της ΕΣΚΑ κατέλαβε την πρώτη θέση στον όμιλο της αήττητη με 18 νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια έχοντας την καλύτερη άμυνα και επίθεση. Διευκρινίζουμε πως το Τουρνουά ολοκληρώνεται στην φάση των ομίλων.

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5
11.30 Μισό 09-10 ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ – ΖΕΒΡΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΦΙΑ – ΓΕΡΑΚΙΑ
Μισό 10-11-12 ΠΑΝΤΑ – ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ
12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΛΥΚΟΙ – GRIZZLIES
14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ – ΤΣΙΤΑΧ ΚΑΙ ΠΟΥΜΑ – ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ

Σάββατο 26/5
11.30 Μισό 09-10 ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ – ΕΛΑΦΙΑ ΚΑΙ ΖΕΒΡΕΣ - ΓΕΡΑΚΙΑ
Μισό 10-11-12 ΠΑΝΤΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΚΑΙ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ
12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – ΛΥΚΟΙ ΚΑΙ ΤΣΑΚΑΛΙΑ – GRIZZLIES
14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ – ΠΟΥΜΑ ΚΑΙ ΤΣΙΤΑΧ – ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ

Σάββατο 2/6
11.30 Μισό 09-10 ΕΛΑΦΙΑ – ΖΕΒΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΡΑΚΙΑ – ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ
Μισό 10-11-12 ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ
12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – GRIZZLIES ΚΑΙ ΛΥΚΟΙ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ
14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ –ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ ΚΑΙ ΠΟΥΜΑ – ΤΣΙΤΑΧ

Σάββατο 9/6
11.30 Μισό 09-10 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )
Μισό 10-11-12 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )
12.40 Ολόκληρο 07-08 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )
14.00 Ολόκληρο 04-05-06 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

2010-11-12 (Ομάδες-Πρόγραμμα)

11 12 13 page0001

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5
11.30 Μισό 10-11-12 ΠΑΝΤΑ – ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ

Σάββατο 26/5
11.30 Μισό 10-11-12 ΠΑΝΤΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΚΑΙ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ

Σάββατο 2/6
11.30 Μισό 10-11-12 ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ

Σάββατο 9/6
11.30 Μισό 10-11-12 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

2009-10 (Ομάδες-Πρόγραμμα)

09 10 page0001

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5
11.30 Μισό 09-10 ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ – ΖΕΒΡΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΦΙΑ – ΓΕΡΑΚΙΑ

Σάββατο 26/5
11.30 Μισό 09-10 ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ – ΕΛΑΦΙΑ ΚΑΙ ΖΕΒΡΕΣ - ΓΕΡΑΚΙΑ

Σάββατο 2/6
11.30 Μισό 09-10 ΕΛΑΦΙΑ – ΖΕΒΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΡΑΚΙΑ – ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ

Σάββατο 9/6
11.30 Μισό 09-10 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

2007-08 (Ομάδες-Πρόγραμμα)

07 08 page0001

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5

12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΛΥΚΟΙ – GRIZZLIES

Σάββατο 26/5

12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – ΛΥΚΟΙ ΚΑΙ ΤΣΑΚΑΛΙΑ – GRIZZLIES

Σάββατο 2/6

12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – GRIZZLIES ΚΑΙ ΛΥΚΟΙ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ

Σάββατο 9/6

12.40 Ολόκληρο 07-08 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS
Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.