Menu
RSS

enosi

Τουρνουά ΕΣΚΑ ΠΡΟΜΙΝΙ Αγόρια 2006: Πρώτη και αήττητη η Ένωση Ιλίου

Μια ακόμη επιτυχία σημείωσε τμήμα της Ένωσης Ιλίου, καθώς η ομάδα Προμίνι Αγοριών 2006 στο Τουρνουά της ΕΣΚΑ κατέλαβε την πρώτη θέση στον όμιλο της αήττητη με 18 νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια έχοντας την καλύτερη άμυνα και επίθεση. Διευκρινίζουμε πως το Τουρνουά ολοκληρώνεται στην φάση των ομίλων.

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5
11.30 Μισό 09-10 ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ – ΖΕΒΡΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΦΙΑ – ΓΕΡΑΚΙΑ
Μισό 10-11-12 ΠΑΝΤΑ – ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ
12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΛΥΚΟΙ – GRIZZLIES
14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ – ΤΣΙΤΑΧ ΚΑΙ ΠΟΥΜΑ – ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ

Σάββατο 26/5
11.30 Μισό 09-10 ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ – ΕΛΑΦΙΑ ΚΑΙ ΖΕΒΡΕΣ - ΓΕΡΑΚΙΑ
Μισό 10-11-12 ΠΑΝΤΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΚΑΙ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ
12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – ΛΥΚΟΙ ΚΑΙ ΤΣΑΚΑΛΙΑ – GRIZZLIES
14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ – ΠΟΥΜΑ ΚΑΙ ΤΣΙΤΑΧ – ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ

Σάββατο 2/6
11.30 Μισό 09-10 ΕΛΑΦΙΑ – ΖΕΒΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΡΑΚΙΑ – ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ
Μισό 10-11-12 ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ
12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – GRIZZLIES ΚΑΙ ΛΥΚΟΙ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ
14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ –ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ ΚΑΙ ΠΟΥΜΑ – ΤΣΙΤΑΧ

Σάββατο 9/6
11.30 Μισό 09-10 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )
Μισό 10-11-12 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )
12.40 Ολόκληρο 07-08 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )
14.00 Ολόκληρο 04-05-06 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

2010-11-12 (Ομάδες-Πρόγραμμα)

11 12 13 page0001

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5
11.30 Μισό 10-11-12 ΠΑΝΤΑ – ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ

Σάββατο 26/5
11.30 Μισό 10-11-12 ΠΑΝΤΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΚΑΙ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ

Σάββατο 2/6
11.30 Μισό 10-11-12 ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ

Σάββατο 9/6
11.30 Μισό 10-11-12 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

2009-10 (Ομάδες-Πρόγραμμα)

09 10 page0001

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5
11.30 Μισό 09-10 ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ – ΖΕΒΡΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΦΙΑ – ΓΕΡΑΚΙΑ

Σάββατο 26/5
11.30 Μισό 09-10 ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ – ΕΛΑΦΙΑ ΚΑΙ ΖΕΒΡΕΣ - ΓΕΡΑΚΙΑ

Σάββατο 2/6
11.30 Μισό 09-10 ΕΛΑΦΙΑ – ΖΕΒΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΡΑΚΙΑ – ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ

Σάββατο 9/6
11.30 Μισό 09-10 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

2007-08 (Ομάδες-Πρόγραμμα)

07 08 page0001

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5

12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΛΥΚΟΙ – GRIZZLIES

Σάββατο 26/5

12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – ΛΥΚΟΙ ΚΑΙ ΤΣΑΚΑΛΙΑ – GRIZZLIES

Σάββατο 2/6

12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – GRIZZLIES ΚΑΙ ΛΥΚΟΙ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ

Σάββατο 9/6

12.40 Ολόκληρο 07-08 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

2004-05-06 (Ομάδες-Πρόγραμμα)

04 05 06 page0001

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5

14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ – ΤΣΙΤΑΧ ΚΑΙ ΠΟΥΜΑ – ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ

Σάββατο 26/5

14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ – ΠΟΥΜΑ ΚΑΙ ΤΣΙΤΑΧ – ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ

Σάββατο 2/6

14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ –ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ ΚΑΙ ΠΟΥΜΑ – ΤΣΙΤΑΧ

Σάββατο 9/6

14.00 Ολόκληρο 04-05-06 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόκριση για τους Παμπαίδες (2003) της Ένωσης Ιλίου στην Β΄Φάση της ΕΣΚΑ

Με όλα τα τμήματα της Ένωσης Ιλίου να παίρνουν την πρόκριση στην Β΄Φάση των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑ, δεν θα μπορούσε να μην το καταφέρουν και οι Παμπαίδες (2003) του συλλόγου μας, καθώς κατέλαβαν την δεύτερη θέση στον όμιλο τους με μόλις μια ήττα και θα αντιμετωπίσουν στην Β΄Φάση του τουρνουά της ΕΣΚΑ, σε αγώνα νοκ άουτ την Τριπλή Κορώνα εκτός έδρας την Τρίτη (8/5, 20:15).

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόκριση στην Β΄Φάση της ΕΣΚΑ για τις Παγκορασίδες της Ένωσης Ιλίου

ο τμήμα μπάσκετ των παγκορασίδων μας συνέχισε τις επιτυχίες όλων των τμημάτων μας, περνώντας στη Β φάση του τουρνουά της ΕΣΚΑ!

Διαβάστε περισσότερα...

Ένωση Ιλίου: Λύγισαν στην 2η παράταση οι Παμπάιδες 2004...Μπράβο στα παιδιά μας για την προσπάθεια

Μετά από ένα συγκλονιστικό παιχνίδι και υπερπροσπάθεια οι Παμπαίδες 2004 του συλλόγου μας λύγισαν στην 2η παράταση από τον Απόλλωνα εκτός έδρας με 49-47 και δεν κατάφεραν να περάσουν στην επόμενη φάση του Τουρνουά της ΕΣΚΑ, φτάνοντας μια ανάσα από την τελική φάση.

Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά Παμπαίδων 2004 ΕΣΚΑ: Απόλλων - Ένωση Ιλίου (24/2, 12:00)

Εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Απόλλωνα δίνουν οι Παμπαίδες 2004 του συλλόγου μας για το Τουρνουά της ΕΣΚΑ και την Γ΄Φάση του πρωταθλήματος το Σάββατο 24/2 στις 12:00 με στόχο την πρόκριση στην επόμενη φάση. Η αναμέτρηση είναι νοκ άουτ.

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS
Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.