Menu
RSS

enosi

Πρόγραμμα

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 02 ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 11/03/2017 11:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 31 - 29  
ΚΥ 12/03/2017 09:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 76 - 8  
ΚΥ 12/03/2017 11:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 20 - 34  
ΚΥ 12/03/2017 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 6 - 80  
ΚΥ 12/03/2017 15:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 83 - 2  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 18/03/2017 11:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 42 - 10  
ΚΥ 19/03/2017 09:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 10 - 54  
ΚΥ 19/03/2017 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 11 - 48  
ΚΥ 19/03/2017 09:30 3ο ΓΥΜΝ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 71 - 5  
ΚΥ 19/03/2017 13:15 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 5 - 75  
ΚΥ 19/03/2017 15:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 1 - 2  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΚΥ 26/03/2017 09:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 61 - 6  
ΚΥ 26/03/2017 11:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 34 - 8  
ΚΥ 26/03/2017 11:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 39 - 16  
ΚΥ 26/03/2017 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 10 - 30  
ΚΥ 26/03/2017 13:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 71 - 6  
ΚΥ 26/03/2017 16:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 74 - 1  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΚΥ 02/04/2017 09:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 47 - 10  
ΚΥ 02/04/2017 09:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30 - 49  
ΚΥ 02/04/2017 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 9 - 55  
ΚΥ 02/04/2017 11:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 8 - 42  
ΚΥ 02/04/2017 13:15 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 - 67  
ΚΥ 02/04/2017 15:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 12 - 54  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 08/04/2017 11:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 08/04/2017 11:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 0 - 0  
ΣΑ 08/04/2017 13:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 09:30 3ο ΓΥΜΝ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 14:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 22/04/2017 13:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 09:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 09:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 11:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 15:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 29/04/2017 11:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 29/04/2017 11:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 09:30 3ο ΓΥΜΝ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 13:15 Κ.Ν.ΠΛΑΤΗΣ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 14:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 06/05/2017 13:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 09:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 11:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 14:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 15:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 13/05/2017 11:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 13/05/2017 11:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 09:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 09:30 3ο ΓΥΜΝ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 13:15 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 - 0  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 20/05/2017 11:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 20/05/2017 13:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΚΥ 21/05/2017 09:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 0 - 0  
ΚΥ 21/05/2017 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΚΥ 21/05/2017 11:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 21/05/2017 14:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 27/05/2017 11:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 28/05/2017 09:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 28/05/2017 09:30 3ο ΓΥΜΝ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 28/05/2017 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 0 - 0  
ΚΥ 28/05/2017 13:15 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΚΥ 28/05/2017 15:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 - 0  

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 07 ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 11/03/2017 13:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 24 - 17  
ΚΥ 12/03/2017 10:00 ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 9 - 28  
ΚΥ 12/03/2017 10:45 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 67 - 15  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 18/03/2017 15:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 33 - 29  
ΚΥ 19/03/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 19 - 22  
ΚΥ 19/03/2017 12:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 19/03/2017 12:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 32 - 8  
ΚΥ 19/03/2017 16:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 8 - 30  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΚΥ 26/03/2017 10:30 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 33 - 31  
ΚΥ 26/03/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0  
ΚΥ 26/03/2017 12:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 26 - 31  
ΚΥ 26/03/2017 14:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 30 - 10  
ΚΥ 26/03/2017 15:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 01/04/2017 10:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 25 - 40  
ΣΑ 01/04/2017 13:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 19 - 19  
ΣΑ 01/04/2017 13:20 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 19 - 11  
ΚΥ 02/04/2017 10:00 ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 20 - 0  
ΚΥ 02/04/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 26 - 39  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 08/04/2017 10:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 10:30 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 12:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 17:45 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 22/04/2017 00:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 22/04/2017 10:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0  
ΣΑ 22/04/2017 13:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 10:00 ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 29/04/2017 10:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 10:30 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 12:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 17:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 06/05/2017 00:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 0 - 0  
ΣΑ 06/05/2017 13:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 10:00 ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 10:30 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 10:45 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 13/05/2017 10:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 12:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 13:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 17:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
επιστροφή στην κορυφή
Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.