Menu
RSS

enosi

Τουρνουά ΜΙΝΙ Αγοριών ΕΣΚΑ: Ολυμπιάδα - Ένωση Ιλίου 12-37

Με το απόλυτο των νικών 8/8 πήρε την πρόκριση για την Β΄Φάση του τουρνουά της ΕΣΚΑ η ομάδα ΜΙΝΙ Αγοριών του συλλόγου μας, καθώς για την τελευταία αγωνιστική επικράτησε εκτός έδρας με 37-12 της Ολυμπιάδας. 

Διαβάστε περισσότερα...

Elite Youth Tournament (Ακαδημία 2006): Μπράβο στα παιδιά μας για την 3η θέση

Το τμήμα των αγοριών 2006 ολοκλήρωσε τη συμμετοχή του στο τουρνουά του ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ «AMITA MOTION ELITE YOUTH TOURNAMENT» κατακτώντας την τρίτη θέση.

Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά Τζούνιορ ΕΣΚΑ (2ος όμιλος): ΜΕΝ Ιλίου - Ένωση Ιλίου 9-55

Το  4/4 έκανε η ομάδα Τζούνιορ του συλλόγου μας που μετέχει στον 2ο όμιλο του τουρνουά της ΕΣΚΑ, καθώς επικράτησε με 55-9 της ΜΕΝ Ιλίου. Την επόμενη αγωνιστική η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει την ΑΕΚ Περιστερίου εντός έδρας την Κυριακή (9/4, 14:30).

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 02 ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 11/03/2017 11:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 31 - 29  
ΚΥ 12/03/2017 09:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 76 - 8  
ΚΥ 12/03/2017 11:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 20 - 34  
ΚΥ 12/03/2017 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 6 - 80  
ΚΥ 12/03/2017 15:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 83 - 2  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 18/03/2017 11:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 42 - 10  
ΚΥ 19/03/2017 09:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 10 - 54  
ΚΥ 19/03/2017 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 11 - 48  
ΚΥ 19/03/2017 09:30 3ο ΓΥΜΝ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 71 - 5  
ΚΥ 19/03/2017 13:15 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 5 - 75  
ΚΥ 19/03/2017 15:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 1 - 2  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΚΥ 26/03/2017 09:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 61 - 6  
ΚΥ 26/03/2017 11:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 34 - 8  
ΚΥ 26/03/2017 11:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 39 - 16  
ΚΥ 26/03/2017 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 10 - 30  
ΚΥ 26/03/2017 13:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 71 - 6  
ΚΥ 26/03/2017 16:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 74 - 1  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΚΥ 02/04/2017 09:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 47 - 10  
ΚΥ 02/04/2017 09:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30 - 49  
ΚΥ 02/04/2017 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 9 - 55  
ΚΥ 02/04/2017 11:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 8 - 42  
ΚΥ 02/04/2017 13:15 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 - 67  
ΚΥ 02/04/2017 15:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 12 - 54  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 08/04/2017 11:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 08/04/2017 11:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 0 - 0  
ΣΑ 08/04/2017 13:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 09:30 3ο ΓΥΜΝ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 14:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 22/04/2017 13:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 09:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 09:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 11:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 15:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 29/04/2017 11:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 29/04/2017 11:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 09:30 3ο ΓΥΜΝ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 13:15 Κ.Ν.ΠΛΑΤΗΣ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 14:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 06/05/2017 13:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 09:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 11:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 14:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 15:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 13/05/2017 11:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 13/05/2017 11:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 09:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 09:30 3ο ΓΥΜΝ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 13:15 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 - 0  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 20/05/2017 11:15 Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 20/05/2017 13:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
ΚΥ 21/05/2017 09:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 0 - 0  
ΚΥ 21/05/2017 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0  
ΚΥ 21/05/2017 11:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 21/05/2017 14:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 27/05/2017 11:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 28/05/2017 09:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 28/05/2017 09:30 3ο ΓΥΜΝ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 28/05/2017 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 0 - 0  
ΚΥ 28/05/2017 13:15 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 - 0  
ΚΥ 28/05/2017 15:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 - 0  

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 07 ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  
      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 11/03/2017 13:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 24 - 17  
ΚΥ 12/03/2017 10:00 ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 9 - 28  
ΚΥ 12/03/2017 10:45 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 67 - 15  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 18/03/2017 15:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 33 - 29  
ΚΥ 19/03/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 19 - 22  
ΚΥ 19/03/2017 12:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 19/03/2017 12:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 32 - 8  
ΚΥ 19/03/2017 16:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 8 - 30  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΚΥ 26/03/2017 10:30 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 33 - 31  
ΚΥ 26/03/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0  
ΚΥ 26/03/2017 12:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 26 - 31  
ΚΥ 26/03/2017 14:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 30 - 10  
ΚΥ 26/03/2017 15:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 01/04/2017 10:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 25 - 40  
ΣΑ 01/04/2017 13:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 19 - 19  
ΣΑ 01/04/2017 13:20 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 19 - 11  
ΚΥ 02/04/2017 10:00 ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 20 - 0  
ΚΥ 02/04/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 26 - 39  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 08/04/2017 10:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 10:30 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 12:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 17:45 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 22/04/2017 00:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 0 - 0  
ΣΑ 22/04/2017 10:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0  
ΣΑ 22/04/2017 13:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 10:00 ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0  
ΚΥ 23/04/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 29/04/2017 10:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 10:30 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 12:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 0 - 0  
ΚΥ 30/04/2017 17:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 0 - 0  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 06/05/2017 00:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 0 - 0  
ΣΑ 06/05/2017 13:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 10:00 ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 10:30 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 07/05/2017 10:45 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 13/05/2017 10:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 10:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 12:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 13:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 0 - 0  
ΚΥ 14/05/2017 17:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0  
Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά Παμπαίδων (2002) ΕΣΚΑ: Φίλιππος - Ένωση Ιλίου 36-49

Εκτός έδρας νίκη με 49-36 επί του Φίλιππου σημείωσαν οι Παμπαίδες (2002) του συλλόγου μας για το τουρνουά της ΕΣΚΑ. Την επόμενη εβδομάδα η ομάδα μας δεν θα αγωνιστεί, καθώς κερδίζει με 20-0 το παιχνίδι με την ΜΕΝ Ιλίου, μετά την μη συμμετοχή της στον όμιλο μας.

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα-Βαθμολογία

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΦΑΣΗ 04ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
 
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 7 4 3 1 0 0 223 136 87 2 1,200
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 7 4 3 1 0 0 184 167 17 1 0,833
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 6 4 2 2 0 0 196 146 50 0 0,000
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 6 3 3 0 0 0 185 98 87 0 0,000
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 5 4 1 3 0 0 137 247 -110 3 0,941
ΡΟΥΦ 80 5 3 2 1 0 0 142 107 35 2 1,931
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 5 4 1 3 0 0 111 189 -78 1 0,682
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 3 4 0 3 1 0 103 191 -88 0 1,000

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΦΑΣΗ 04ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΚΥ 05/03/2017 14:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 55 - 54  
ΚΥ 05/03/2017 15:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 66 - 45  
ΚΥ 05/03/2017 16:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 42 - 45  
ΚΥ 05/03/2017 17:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΡΟΥΦ 80 38 - 48  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 11/03/2017 16:30 8ο Κ.ΝΕΟΤ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0 ΕΠ
ΣΑ 11/03/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 57 - 15  
ΚΥ 12/03/2017 15:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΡΟΥΦ 80 29 - 56  
ΚΥ 26/03/2017 10:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 59 - 39  
ΚΥ 26/03/2017 16:30 8ο Κ.ΝΕΟΤ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 22 - 56  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 18/03/2017 12:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 67 - 24  
ΣΑ 18/03/2017 17:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 26 - 64  
ΚΥ 19/03/2017 14:00 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 74 - 22  
ΚΥ 19/03/2017 17:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΡΟΥΦ 80 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 38 - 40  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 01/04/2017 16:30 8ο Κ.ΝΕΟΤ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 20 - 0  
ΣΑ 01/04/2017 19:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 20 - 72  
ΣΑ 01/04/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 48 - 40  
ΤΕ 12/04/2017 15:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ 80 0 - 0  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 08/04/2017 12:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 08/04/2017 16:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΡΟΥΦ 80 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  
ΣΑ 08/04/2017 17:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 - 0  
ΚΥ 09/04/2017 19:30 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 22/04/2017 12:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΡΟΥΦ 80 0 - 0  
ΣΑ 22/04/2017 14:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 22/04/2017 15:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0  
ΣΑ 22/04/2017 16:30 8ο Κ.ΝΕΟΤ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΣΑ 29/04/2017 17:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 0  
ΣΑ 29/04/2017 17:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΡΟΥΦ 80 ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 - 0  
ΣΑ 29/04/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 - 0  
ΣΑ 29/04/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0  
Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά Παγκορασίδων ΕΣΚΑ: Ένωση Ιλίου - Μελάς Αγ.Ελευθ. 48-40

Συνέχεια στις νίκες για τις Παγκορασίδες του συλλόγου μας, καθώς επικράτησαν με 48-40 εντός έδρας του Μελά Αγ.Ελευθερίου για την 4η αγωνιστική του τουρνουά της ΕΣΚΑ. Η ομάδα μας την επόμενη αγωνιστική θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας το Ρούφ το Σάββατο (8/4, 16:30).

Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά ΜΙΝΙ Κοριτσιών ΕΣΚΑ: Άμιλλα - Ένωση Ιλίου 29-20

Εκτός έδρας ήττα με 29-20 από την Άμιλλα γνώρισε η ομάδα ΜΙΝΙ Κοριτσιών του συλλόγου μας για το τουρνουά της ΕΣΚΑ. Η ομάδα μας την επόμενη αγωνιστική θα φιλοξενήσει τον Φίλιππο την Κυριακή (9/4, 13:00).

Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά ΜΙΝΙ Αγοριών ΕΣΚΑ: Ένωση Ιλίου - Ίριδα Πετρ. 44-13

Την έβδομη νίκη της σε ισάριθμα ματς σημείωσε η ομάδα ΜΙΝΙ Αγοριών του συλλόγου μας για το τουρνουά της ΕΣΚΑ, καθώς επικράτησε με 44-13 και της Ίριδας Πετρούπολης εντός έδρας. Την τελευταία αγωνιστική η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας την Ολυμπιάδα την Κυριακή (9/4, 13:45).

Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά Τζούνιορ ΕΣΚΑ (7ος όμιλος): Ένωση Ιλίου - Εύνικος (1/4, 13:00)

Εντός έδρας αναμέτρηση με αντίπαλο τον Εύνικο δίνει η ομάδα Τζούνιορ του συλλόγου μας για τον 7ο όμιλο του τουρνουά της ΕΣΚΑ το Σάββατο (1/4, 13:00).

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS
Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.