Menu
RSS

enosi

Ένωση Ιλίου: Εντός με Μίλωνα στην πρεμιέρα οι Άνδρες (Πρόγραμμα Γ΄Εθνικής)

Ένωση Ιλίου: Εντός με Μίλωνα στην πρεμιέρα οι Άνδρες (Πρόγραμμα Γ΄Εθνικής)

Εντός έδρας ξεκινά τις υποχρεώσεις της στον 2ο όμιλο της Γ΄Εθνικής η ομάδα ανδρών του συλλόγου μας, καθώς στις 13 Οκτωβρίου φιλοξενούν τον Μίλωνα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 13/10/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

 

2η Αγωνιστική - 20/10/19

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

3η Αγωνιστική - 27/10/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

 

4η Αγωνιστική - 03/11/19

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

 

5η Αγωνιστική - 10/11/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

6η Αγωνιστική - 24/11/19

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

7η Αγωνιστική - 01/12/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΠΕΡΑ

 

8η Αγωνιστική - 08/12/19

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

9η Αγωνιστική - 15/12/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

 

10η Αγωνιστική - 22/12/19

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΣ ΠΕΡΑ

 

11η Αγωνιστική - 05/01/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

 

12η Αγωνιστική - 12/01/20

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

 

13η Αγωνιστική - 19/01/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

14η Αγωνιστική - 26/01/20

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

15η Αγωνιστική - 02/02/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

 

16η Αγωνιστική - 09/02/20

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

 

17η Αγωνιστική - 23/02/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

18η Αγωνιστική - 08/03/20

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

 

19η Αγωνιστική - 15/03/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

20η Αγωνιστική - 22/03/20

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

21η Αγωνιστική - 29/03/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ

 

22η Αγωνιστική - 05/04/20

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

23η Αγωνιστική - 12/04/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

 

24η Αγωνιστική - 26/04/20

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ

 

25η Αγωνιστική - 03/05/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΣ ΠΕΡΑ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

 

26η Αγωνιστική - 10/05/20

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΠΕΡΑ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 19 Αύγουστος 2019 16:20
επιστροφή στην κορυφή
Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.