Menu
RSS

enosi

Enosi Iliou

Enosi Iliou

Πρόγραμμα-Βαθμολογία

 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Β΄ΦΑΣΗ/Θέσεις 7-12 :: Βαθμολογία
 
 
 
 
 
 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  6  6  0  18  3  0  0  0  12  
 
 ΑΕ ΡΕΝΤΗ  6  4  2  14  10  0  0  0  10  
 
 ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  6  4  2  15  9  0  0  0  10  
 
 ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  6  2  4  7  13  0  0  0  8  
 
 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  6  2  4  11  12  0  0  0  8  
 
 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  6  0  6  0  18  0  0  0  6  
 
 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Β΄ΦΑΣΗ/Θέσεις 7-12 :: Αγωνιστικές  
 
 
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
 
Σάββατο 03/12/2016  16:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  0  3  
 
Σάββατο 03/12/2016  17:30  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  3  2  
 
Σάββατο 03/12/2016  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄  3  0  
 
( 2η αγωνιστική )
 
Σάββατο 10/12/2016  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄  3  0  
 
Κυριακή 11/12/2016  19:30  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  2  3  
 
Σάββατο 10/12/2016  20:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
 
( 3η αγωνιστική )
 
Σάββατο 17/12/2016  17:30  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  2  3  
 
Σάββατο 17/12/2016  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  2  3  
 
Σάββατο 17/12/2016  16:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  0  3  
 
( 4η αγωνιστική )
 
Σάββατο 07/01/2017  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄  3  0  
 
Σάββατο 07/01/2017  16:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  0  3  
 
Σάββατο 07/01/2017  15:30  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  1  3  
 
( 5η αγωνιστική )
 
Κυριακή 15/01/2017  12:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  1  3  
 
Παρασκευή 13/01/2017  20:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
 
Σάββατο 14/01/2017  17:30  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  3  0  
 
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
 
Κυριακή 22/01/2017  12:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
 
Σάββατο 21/01/2017  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
 
Σάββατο 21/01/2017  19:30  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
 
( 2η αγωνιστική )
 
Σάββατο 28/01/2017    ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
Σάββατο 28/01/2017  17:30  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
 
Κυριακή 29/01/2017  18:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Σάββατο 04/02/2017  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄      
 
Κυριακή 05/02/2017  12:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
 
Κυριακή 05/02/2017    ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Σάββατο 11/02/2017  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Σάββατο 11/02/2017  17:30  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
 
Κυριακή 12/02/2017  12:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Σάββατο 18/02/2017  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄      
 
Σάββατο 18/02/2017  16:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
Κυριακή 19/02/2017    ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
 

Πρόγραμμα-Βαθμολογία

ΝΕΑΝΙΔΩΝ/ΚΑΤΑΤΑΞΗ 13-18 :: Βαθμολογία << Επιστροφή
 
 
 
 
 
 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  5  5  0  15  2  0  0  0  10  
 
 ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  5  4  1  13  8  0  0  0  9  
 
 ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  4  2  2  8  9  0  0  0  6  
 
 ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  5  1  4  5  12  0  0  0  6  
 
 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  3  1  2  6  6  0  0  0  4  
 
 ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  4  0  4  2  12  1  0  0  3  
 
 
ΝΕΑΝΙΔΩΝ/ΚΑΤΑΤΑΞΗ 13-18 :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
 
Σάββατο 17/12/2016  21:30  ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  0  3  
 
Κυριακή 18/12/2016  20:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
 
Κυριακή 18/12/2016  17:30  ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      Αναβολή
 
     ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
 
( 2η αγωνιστική )
 
Κυριακή 08/01/2017  15:30  ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  2  
 
Κυριακή 08/01/2017  14:00  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  0  3  
 
Κυριακή 08/01/2017  18:00  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  2  3  
 
( 3η αγωνιστική )
 
Κυριακή 15/01/2017  15:30  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
 
Κυριακή 15/01/2017  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  1  
 
Κυριακή 15/01/2017  19:30  ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ      Αναβολή
 
     ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Κυριακή 22/01/2017  15:30  ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  2  3  
 
Κυριακή 22/01/2017  19:30  ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  0  3  Μηδενισμός
 
Κυριακή 22/01/2017  20:00  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  0  
 
( 5η αγωνιστική )
 
Σάββατο 28/01/2017  14:00  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  1  3  
 
Κυριακή 29/01/2017  17:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  0  
 
Κυριακή 29/01/2017  20:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
 
 

Πρεμιέρα στον Κορυδαλλό για τις Νεάνιδες στην ΕΣΠΕΔΑ (Πρόγραμμα)

Πρεμιέρα για τις Νεάνιδες του συλλόγου μας στο πρωτάθλημα της ΕΣΠΕΔΑ στις 9/10 εκτός έδρας με την Άρτεμις Κορυδαλλού στις 19:00, ενώ εντός έδρας θα αγωνιστεί την 3η αγωνιστική με την Ηλιούπολη (26/10), καθώς και την 2η αγωνιστική θα αντιετωπίσει εκτός έδρας τον Απολλώνιο.

Πρόγραμμα-Βαθμολογία

ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ :: Βαθμολογία << Επιστροφή
 
 
 
 
 
 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  12  11  1  35  7  0  0  0  33  
 
 ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  12  10  2  33  10  0  0  0  30  
 
 ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  12  8  4  25  16  0  0  0  23  
 
 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  11  7  4  26  17  0  0  0  21  
 
 ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  11  7  4  21  18  0  0  0  19  
 
 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  12  6  6  23  23  0  0  0  19  
 
 ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  12  5  7  23  24  0  0  0  17  
 
 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  11  5  6  18  25  0  0  0  13  
 
 ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  12  4  8  16  25  0  0  0  12  
 
10   ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  12  4  8  17  27  0  0  0  12  
 
11   ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  12  3  9  16  29  0  0  0  11  
 
12   ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  11  0  11  1  33  0  0  0  0  
 
 

 

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 20/10/2016  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
 
Πέμπτη 20/10/2016  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  0  
 
Πέμπτη 20/10/2016  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
 
Πέμπτη 20/10/2016  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
 
Κυριακή 23/10/2016  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
 
Πέμπτη 20/10/2016  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
 
( 2η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 27/10/2016  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  0  3  
 
Πέμπτη 27/10/2016  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
 
Πέμπτη 27/10/2016  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Πέμπτη 27/10/2016  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
 
Κυριακή 30/10/2016  14:00  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  2  3  
 
Πέμπτη 27/10/2016  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  0  3  
 
( 3η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 03/11/2016  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
 
Πέμπτη 03/11/2016  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
 
Πέμπτη 03/11/2016  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
 
Κυριακή 06/11/2016  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  1  
 
Πέμπτη 03/11/2016  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  1  3  
 
Πέμπτη 03/11/2016  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
 
( 4η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 10/11/2016  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
 
Πέμπτη 10/11/2016  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
 
Πέμπτη 10/11/2016  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  2  3  
 
Κυριακή 13/11/2016  13:15  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Πέμπτη 10/11/2016  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  2  
 
Πέμπτη 10/11/2016  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  3  1  
 
( 5η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 17/11/2016  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
 
Πέμπτη 17/11/2016  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Κυριακή 20/11/2016  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  0  
 
Πέμπτη 17/11/2016  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  
 
Πέμπτη 17/11/2016  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  2  3  
 
Πέμπτη 17/11/2016  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
 
( 6η αγωνιστική )
 
Κυριακή 27/11/2016  14:00  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      Αναβολή
 
Τρίτη 29/11/2016  21:30  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      Αναβολή
 
Τρίτη 13/12/2016  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
 
Πέμπτη 24/11/2016  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  2  
 
Πέμπτη 24/11/2016  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
 
Πέμπτη 24/11/2016  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  2  3  
 
Πέμπτη 24/11/2016  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Πέμπτη 24/11/2016  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  1  3  
 
( 7η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 01/12/2016  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  2  3  
 
Κυριακή 04/12/2016  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      Αναβολή
 
Κυριακή 22/01/2017  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
 
Πέμπτη 01/12/2016  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
 
Πέμπτη 01/12/2016  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  3  0  
 
Πέμπτη 01/12/2016  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      Αναβολή
 
Σάββατο 28/01/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 01/12/2016  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  3  1  
 
( 8η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 08/12/2016  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  0  3  
 
Πέμπτη 08/12/2016  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
 
Κυριακή 11/12/2016  20:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
 
Πέμπτη 08/12/2016  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Πέμπτη 08/12/2016  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  0  
 
Πέμπτη 08/12/2016  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  3  0  
 
( 9η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 15/12/2016  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
 
Πέμπτη 15/12/2016  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  0  3  
 
Πέμπτη 15/12/2016  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  2  
 
Κυριακή 18/12/2016  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  2  
 
Πέμπτη 15/12/2016  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Πέμπτη 15/12/2016  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
 
( 10η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 22/12/2016  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
 
Πέμπτη 22/12/2016  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
 
Πέμπτη 22/12/2016  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  2  
 
Πέμπτη 22/12/2016  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Κυριακή 08/01/2017  14:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
 
Πέμπτη 22/12/2016  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  3  0  
 
( 11η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 12/01/2017  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
 
Πέμπτη 12/01/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Πέμπτη 12/01/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
 
Πέμπτη 12/01/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  3  2  
 
Πέμπτη 12/01/2017  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  1  
 
Κυριακή 15/01/2017  13:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  3  1  
 
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 19/01/2017  21:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  2  
 
Πέμπτη 19/01/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
 
Πέμπτη 19/01/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  1  
 
Πέμπτη 19/01/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  1  3  
 
Κυριακή 29/01/2017  14:30  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
Πέμπτη 19/01/2017  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  1  3  
 
( 2η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 26/01/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Πέμπτη 26/01/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 26/01/2017  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 26/01/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
Κυριακή 05/02/2017  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
 
Τετάρτη 25/01/2017  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 02/02/2017  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Πέμπτη 02/02/2017  21:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
 
Πέμπτη 02/02/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Κυριακή 12/02/2017    ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 02/02/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
Τετάρτη 01/02/2017  21:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 09/02/2017  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 09/02/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 09/02/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
Κυριακή 19/02/2017  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
 
Πέμπτη 09/02/2017  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
Πέμπτη 09/02/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 16/02/2017  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Πέμπτη 16/02/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Κυριακή 26/02/2017    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
 
Πέμπτη 16/02/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 16/02/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 16/02/2017  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 6η αγωνιστική )
 
Κυριακή 05/03/2017  13:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
 
Πέμπτη 23/02/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
Πέμπτη 23/02/2017  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 23/02/2017  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
Πέμπτη 23/02/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
Πέμπτη 23/02/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
( 7η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 02/03/2017  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Κυριακή 12/03/2017    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Πέμπτη 02/03/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 02/03/2017  21:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
 
Πέμπτη 02/03/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 02/03/2017  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 8η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 09/03/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
Πέμπτη 09/03/2017  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
Κυριακή 19/03/2017  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
 
Πέμπτη 09/03/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
Πέμπτη 09/03/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 09/03/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
( 9η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 16/03/2017  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Πέμπτη 16/03/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Πέμπτη 16/03/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Κυριακή 26/03/2017    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 16/03/2017  21:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
 
Πέμπτη 16/03/2017  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 10η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 23/03/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 23/03/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 23/03/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
Πέμπτη 23/03/2017  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
Κυριακή 02/04/2017  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
 
Πέμπτη 23/03/2017  21:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
 
( 11η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 30/03/2017  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Πέμπτη 30/03/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Πέμπτη 30/03/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 30/03/2017  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 30/03/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
Κυριακή 09/04/2017    ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
 
 

Πρεμιέρα εντός με Περιστέρι για τις Γυναίκες (Πρόγραμμα)

Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη (20/9) η κλήρωση του πρωταθλήματος της Τοπικής Κατηγορίας της ΕΣΠΕΔΑ, όπου μετέχει η ομάδα του συλλόγου μας και στην πρεμιέρα η Ένωση θα αγωνιστεί εντός έδρας σε ένα δυνατό ματς με αντίπαλο το Περιστέρι την Πέμπτη (20/10,21:45).

Φιλικό: Αμαζόνες Αχαρνών - Ένωση Ιλίου (pics)

Το πρώτο της δυνατό φιλικό τεστ έδωσαν οι γυναίκες της Ένωσης Ιλίου, ενόψει της προετοιμασίας τους για τη νέα σεζόν, καθώς την Δευτέρα (19/9) αντιμετώπισαν εκτός έδρας τις Αμαζόνες Αχαρνών με την Βάσω Νικούλη να βγάζει τα πρώτα χρήσιμα συμπεράσματα.

Β΄ΕΣΚΑ Παίδες: Ένωση Ιλίου - ΑΕΚ 44-67

Εντός έδρας ήττα με 44-67 από την ΑΕΚ γνώρισαν οι Παίδες του συλλόγου μας στο πλαίσιο της 2η αγωνιστική ημέρας του 1ου ομίλου της Β΄κατηγορίας Παίδων της ΕΣΚΑ. Η ομάδα μας την επόμενη αγωνιστική θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας το Περιστέρι την Δευτέρα (26/9, 20:30) με στόχο την επιστροφή στις νίκες.

Φιλικό: Απόλλων Σμύρνης - Ένωση Ιλίου 63-61 (pics)

Την ήττα με 63-61 (25-30 ημ.) γνώρισε η ομάδας μας από το Απόλλωνα Σμύρνης (ομάδα Β΄ Εθνικής και περσινής πρωταθλήτριας στη Γ΄ Εθνική) αφήνοντας θετικές εντυπώσεις. Η ομάδα μας απέδωσε καλό μπάσκετ προηγήθηκε στο ημίχρονο με 30-25, ενώ αν και στη συνέχεια βρέθηκε να χάνει με 50-38 στο ξεκίνημα του τέταρτου δεκαλέπτου, έκανε την ανατροπή, ισοφάρισε το παιχνίδι λίγο πριν το τέλος και θα μπορούσε όταν ο Απόλλων Σμύρνης πέρασε και πάλι μπροστά να στείλει το ματς στην παράταση, αν ο Άρης Φουντάς ήταν εύστοχος στο φόλοου που επιχείρησε μετά από άστοχη βολή του Χρήστου Σκαλωμένου.

Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS
Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.