Menu
RSS

enosi

Πρόγραμμα-Βαθμολογία

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2016-2017 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 45 25 20 5 0 2026 1790 236   0   1   1,131
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 43 24 19 5 0 1619 1452 167   0   1   1,115
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 41 24 17 7 0 1684 1507 177   3   1,030   1,117
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 41 24 17 7 0 1612 1527 85   3   0,970   1,055
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 39 24 15 9 0 1766 1639 127   0   1   1,077
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 38 24 14 10 0 1701 1702 -1   0   1   0,999
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 37 24 13 11 0 1728 1670 58   0   1   1,034
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 36 24 12 12 0 1620 1641 -21   0   1   0,987
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 34 24 10 14 0 1694 1705 -11   3   1,013   0,993
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 34 25 9 16 0 1755 1850 -95   3   0,986   0,948
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 33 25 8 17 0 1595 1778 -183   0   1   0,897
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 32 24 8 16 0 1588 1689 -101   0   1   0,940
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 31 25 6 19 0 1539 1680 -141   6   1   0,916
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 31 24 7 17 0 1538 1724 -186   5   1   0,892
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 31 24 7 17 0 1586 1697 -111   4   1   0,934


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/10/16 21:30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 79-69
09/10/16 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 61-54
09/10/16 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 75-70
09/10/16 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 59-57
26/10/16 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 55-72
09/10/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 58-54
09/10/16 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 89-70
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/16 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 69-82
16/10/16 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 78-90
16/10/16 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 58-57
16/10/16 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 67-62
16/10/16 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 78-75
16/10/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 64-55
16/10/16 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 74-84
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 67-62
23/10/16 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 83-69
23/10/16 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 66-74
23/10/16 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 70-72
23/10/16 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 91-68
23/10/16 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 83-77
23/10/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 72-51
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/16 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 69-64
30/10/16 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 66-82
30/10/16 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 62-48
30/10/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 52-70
30/10/16 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 69-80
30/10/16 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 79-64
30/10/16 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 79-73
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/16 16:30 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 74-62
06/11/16 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 74-67
06/11/16 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 67-58
06/11/16 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 82-72
06/11/16 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 65-70
06/11/16 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 63-75
06/11/16 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 78-81
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/16 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 72-61
13/11/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 66-86
13/11/16 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 68-79
13/11/16 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 68-56
13/11/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 77-52
13/11/16 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 74-72
13/11/16 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 69-56
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 78-76
20/11/16 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 95-71
20/11/16 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 70-65
20/11/16 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 84-63
20/11/16 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 75-64
20/11/16 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 73-63
20/11/16 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 77-71
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/16 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 70-78
27/11/16 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 87-75
27/11/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 70-68
27/11/16 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 61-83
27/11/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 51-49
27/11/16 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 74-70
27/11/16 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 71-65
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 60-59
06/12/16 19:45 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 69-53
05/12/16 16:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 65-71
04/12/16 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 65-59
04/12/16 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 82-69
04/12/16 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 78-65
04/12/16 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 53-63
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 63-60
11/12/16 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 51-67
11/12/16 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 61-55
11/12/16 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 90-79
11/12/16 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 82-75
11/12/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 74-73
11/12/16 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 75-65
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 65-52
18/12/16 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 74-68
18/12/16 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 65-71
11/01/17 18:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 49-78
18/12/16 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 82-78
18/12/16 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 64-63
18/12/16 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 80-68
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 59-63
18/01/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 60-88
18/01/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 73-66
18/01/17 18:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 54-45
11/01/17 18:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 86-76
18/01/17 18:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 73-56
18/01/17 16:45 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 75-72
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 79-69
15/01/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 79-54
15/01/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 68-70
15/01/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 90-63
15/01/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 53-68
15/01/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 74-77
15/01/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 66-56
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 51-59
22/01/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 98-72
22/01/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 82-70
22/01/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 59-57
22/01/17 18:15 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 70-55
22/01/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 78-80
22/01/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 63-51
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 74-80
29/01/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 79-77
29/01/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 62-45
29/01/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 74-77
29/01/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 72-62
29/01/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 59-61
29/01/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 62-75
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 83-69
05/02/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 67-60
05/02/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 60-70
05/02/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 81-63
05/02/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 68-35
05/02/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 56-64
05/02/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 65-71
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 44-56
12/02/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 87-83
12/02/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 59-57
12/02/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 70-63
12/02/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 62-59
12/02/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 64-58
12/02/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 59-61
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 68-74
19/02/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 82-90
19/02/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 75-59
19/02/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 78-57
19/02/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 67-79
19/02/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 78-66
19/02/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 55-59
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/02/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 85-50
26/02/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 85-59
26/02/17 17:00 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 55-66
25/02/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 86-88
25/02/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 77-73
26/02/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 60-65
26/02/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 60-54
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 59-54
05/03/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 84-65
05/03/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 67-63
05/03/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 85-84
05/03/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 91-62
05/03/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 74-77
05/03/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 56-51
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 72-65
12/03/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 90-57
12/03/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 61-66
12/03/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 85-78
12/03/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 67-68
12/03/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 59-71
12/03/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 83-75
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 54-67
19/03/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 92-99
19/03/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 55-46
19/03/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 66-57
19/03/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 80-72
19/03/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 71-46
19/03/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 74-68
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/03/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 65-54
26/03/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 90-78
26/03/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 52-75
26/03/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 77-68
26/03/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 66-63
26/03/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 78-71
26/03/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 68-73
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 75-49
02/04/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 68-59
02/04/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 66-71
02/04/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 78-71
02/04/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 62-55
02/04/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 77-71
02/04/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 83-69
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/04/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 69-66
09/04/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 85-79
09/04/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 74-76
09/04/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 71-61
09/04/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 77-68
09/04/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 66-55
09/04/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 54-64
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/04/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 67-69
23/04/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 92-86
23/04/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 81-56
23/04/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 74-63
23/04/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 85-67
23/04/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 74-72
23/04/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 69-67
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/04/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 0-0
30/04/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
30/04/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 0-0
30/04/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
30/04/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
30/04/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
10/05/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/05/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
07/05/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
07/05/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
07/05/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 0-0
07/05/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 0-0
07/05/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 0-0
07/05/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/05/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
14/05/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
14/05/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 0-0
14/05/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 0-0
14/05/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
14/05/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
14/05/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/05/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
21/05/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
21/05/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 0-0
21/05/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 0-0
21/05/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 0-0
21/05/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0-0
21/05/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
Τελευταία τροποποίηση στιςΣάββατο, 29 Απρίλιος 2017 11:55
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Πρόγραμμα-Βαθμολογία »
επιστροφή στην κορυφή
Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.