Menu
RSS

enosi

Πρόγραμμα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5
11.30 Μισό 09-10 ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ – ΖΕΒΡΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΦΙΑ – ΓΕΡΑΚΙΑ
Μισό 10-11-12 ΠΑΝΤΑ – ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ
12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΛΥΚΟΙ – GRIZZLIES
14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ – ΤΣΙΤΑΧ ΚΑΙ ΠΟΥΜΑ – ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ

Σάββατο 26/5
11.30 Μισό 09-10 ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ – ΕΛΑΦΙΑ ΚΑΙ ΖΕΒΡΕΣ - ΓΕΡΑΚΙΑ
Μισό 10-11-12 ΠΑΝΤΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΚΑΙ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ
12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – ΛΥΚΟΙ ΚΑΙ ΤΣΑΚΑΛΙΑ – GRIZZLIES
14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ – ΠΟΥΜΑ ΚΑΙ ΤΣΙΤΑΧ – ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ

Σάββατο 2/6
11.30 Μισό 09-10 ΕΛΑΦΙΑ – ΖΕΒΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΡΑΚΙΑ – ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ
Μισό 10-11-12 ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ
12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – GRIZZLIES ΚΑΙ ΛΥΚΟΙ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ
14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ –ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ ΚΑΙ ΠΟΥΜΑ – ΤΣΙΤΑΧ

Σάββατο 9/6
11.30 Μισό 09-10 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )
Μισό 10-11-12 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )
12.40 Ολόκληρο 07-08 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )
14.00 Ολόκληρο 04-05-06 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

2010-11-12 (Ομάδες-Πρόγραμμα)

11 12 13 page0001

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5
11.30 Μισό 10-11-12 ΠΑΝΤΑ – ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ

Σάββατο 26/5
11.30 Μισό 10-11-12 ΠΑΝΤΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΚΑΙ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ

Σάββατο 2/6
11.30 Μισό 10-11-12 ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ – ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ

Σάββατο 9/6
11.30 Μισό 10-11-12 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

2009-10 (Ομάδες-Πρόγραμμα)

09 10 page0001

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5
11.30 Μισό 09-10 ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ – ΖΕΒΡΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΦΙΑ – ΓΕΡΑΚΙΑ

Σάββατο 26/5
11.30 Μισό 09-10 ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ – ΕΛΑΦΙΑ ΚΑΙ ΖΕΒΡΕΣ - ΓΕΡΑΚΙΑ

Σάββατο 2/6
11.30 Μισό 09-10 ΕΛΑΦΙΑ – ΖΕΒΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΡΑΚΙΑ – ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ

Σάββατο 9/6
11.30 Μισό 09-10 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

2007-08 (Ομάδες-Πρόγραμμα)

07 08 page0001

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5

12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΛΥΚΟΙ – GRIZZLIES

Σάββατο 26/5

12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – ΛΥΚΟΙ ΚΑΙ ΤΣΑΚΑΛΙΑ – GRIZZLIES

Σάββατο 2/6

12.40 Ολόκληρο 07-08 ΑΕΤΟΙ – GRIZZLIES ΚΑΙ ΛΥΚΟΙ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ

Σάββατο 9/6

12.40 Ολόκληρο 07-08 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

2004-05-06 (Ομάδες-Πρόγραμμα)

04 05 06 page0001

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 19/5

14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ – ΤΣΙΤΑΧ ΚΑΙ ΠΟΥΜΑ – ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ

Σάββατο 26/5

14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ – ΠΟΥΜΑ ΚΑΙ ΤΣΙΤΑΧ – ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ

Σάββατο 2/6

14.00 Ολόκληρο 04-05-06 ΤΙΓΡΕΙΣ –ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ ΚΑΙ ΠΟΥΜΑ – ΤΣΙΤΑΧ

Σάββατο 9/6

14.00 Ολόκληρο 04-05-06 Μικρός και Μεγάλος τελικός ( 1ος-2ος και 3ος-4ος )

Σάββατο 16/6
11.30 – 14.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS
Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.