Menu
RSS

enosi

Α.Ο.Ένωση Ιλίου: Πρεμιέρα για τις Γυναίκες με Ηλιούπολη εντός στο πρωτάθλημα

Α.Ο.Ένωση Ιλίου: Πρεμιέρα για τις Γυναίκες με Ηλιούπολη εντός στο πρωτάθλημα

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β΄Εθνικής (ΕΣΠΕΔΑ), καθώς και του Κυπέλλου ΕΣΠΕΔΑ με την ομάδα Γυναικών του συλλόγου μας να αντιμετωπίζει στην πρεμιέρα την Τετάρτη 9 Οκτωβρίου εντός έδρας στις 21:45 την Ηλιούπολη. Λίγες ημέρες νωρίτερα η ομάδα μας θα φιλοξενήσει για την 2η αγωνιστική του Κυπέλλου της ΕΣΠΕΔΑ τον νικητή του ζευγαριού Μίλωνας-Αφροδίτη.

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 09/10/2019    ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Τετάρτη 09/10/2019    ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
 
Τετάρτη 09/10/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Τετάρτη 09/10/2019    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Τετάρτη 09/10/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
Τετάρτη 09/10/2019    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
 
( 2η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 16/10/2019    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
 
Τετάρτη 16/10/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
Τετάρτη 16/10/2019    ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
 
Τετάρτη 16/10/2019    ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Τετάρτη 16/10/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Τετάρτη 16/10/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΛΙΜΟΥ      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 23/10/2019    ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
 
Τετάρτη 23/10/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Τετάρτη 23/10/2019    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Τετάρτη 23/10/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
Τετάρτη 23/10/2019    ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
 
Τετάρτη 23/10/2019    ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 30/10/2019    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
 
Τετάρτη 30/10/2019    ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Τετάρτη 30/10/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
Τετάρτη 30/10/2019    ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
 
Τετάρτη 30/10/2019    ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Τετάρτη 30/10/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 06/11/2019    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Τετάρτη 06/11/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Τετάρτη 06/11/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
Τετάρτη 06/11/2019    ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
 
Τετάρτη 06/11/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Τετάρτη 06/11/2019    ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
 
( 6η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 13/11/2019    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
 
Τετάρτη 13/11/2019    ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Τετάρτη 13/11/2019    ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
 
Τετάρτη 13/11/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
Τετάρτη 13/11/2019    ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
 
Τετάρτη 13/11/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
 
( 7η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 20/11/2019    ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
 
Τετάρτη 20/11/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
Τετάρτη 20/11/2019    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Τετάρτη 20/11/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Τετάρτη 20/11/2019    ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Τετάρτη 20/11/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
( 8η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 27/11/2019    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
 
Τετάρτη 27/11/2019    ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Τετάρτη 27/11/2019    ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
 
Τετάρτη 27/11/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Τετάρτη 27/11/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
Τετάρτη 27/11/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
 
( 9η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 04/12/2019    ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Τετάρτη 04/12/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Τετάρτη 04/12/2019    ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
 
Τετάρτη 04/12/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
Τετάρτη 04/12/2019    ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
 
Τετάρτη 04/12/2019    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
( 10η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 11/12/2019    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
 
Τετάρτη 11/12/2019    ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Τετάρτη 11/12/2019    ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
 
Τετάρτη 11/12/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Τετάρτη 11/12/2019    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Τετάρτη 11/12/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
 
( 11η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 18/12/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
Τετάρτη 18/12/2019    ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
 
Τετάρτη 18/12/2019    ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Τετάρτη 18/12/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Τετάρτη 18/12/2019    ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
 
Τετάρτη 18/12/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 08/01/2020  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
Τετάρτη 08/01/2020    ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
 
Τετάρτη 08/01/2020    ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Τετάρτη 08/01/2020  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Τετάρτη 08/01/2020    ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
 
Τετάρτη 08/01/2020  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΛΙΜΟΥ      
 
( 2η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 15/01/2020    ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Τετάρτη 15/01/2020    ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
 
Τετάρτη 15/01/2020  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Τετάρτη 15/01/2020    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Τετάρτη 15/01/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
Τετάρτη 15/01/2020    ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 22/01/2020    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
 
Τετάρτη 22/01/2020  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
Τετάρτη 22/01/2020    ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
 
Τετάρτη 22/01/2020    ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Τετάρτη 22/01/2020  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Τετάρτη 22/01/2020  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 29/01/2020  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Τετάρτη 29/01/2020    ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
 
Τετάρτη 29/01/2020    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Τετάρτη 29/01/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
Τετάρτη 29/01/2020    ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
 
Τετάρτη 29/01/2020  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 05/02/2020    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
 
Τετάρτη 05/02/2020    ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Τετάρτη 05/02/2020  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
Τετάρτη 05/02/2020    ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
 
Τετάρτη 05/02/2020    ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Τετάρτη 05/02/2020  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
 
( 6η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 12/02/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
Τετάρτη 12/02/2020    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Τετάρτη 12/02/2020  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Τετάρτη 12/02/2020    ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
 
Τετάρτη 12/02/2020  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Τετάρτη 12/02/2020    ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
( 7η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 19/02/2020    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
 
Τετάρτη 19/02/2020    ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Τετάρτη 19/02/2020    ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
 
Τετάρτη 19/02/2020  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
Τετάρτη 19/02/2020    ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
 
Τετάρτη 19/02/2020  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ      
 
( 8η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 26/02/2020  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Τετάρτη 26/02/2020    ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
 
Τετάρτη 26/02/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
Τετάρτη 26/02/2020    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Τετάρτη 26/02/2020    ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Τετάρτη 26/02/2020    ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
 
( 9η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 04/03/2020    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
 
Τετάρτη 04/03/2020    ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Τετάρτη 04/03/2020    ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
 
Τετάρτη 04/03/2020  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Τετάρτη 04/03/2020  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
Τετάρτη 04/03/2020  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΛΙΜΟΥ      
 
( 10η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 11/03/2020    ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
 
Τετάρτη 11/03/2020    ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Τετάρτη 11/03/2020  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Τετάρτη 11/03/2020    ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
 
Τετάρτη 11/03/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
Τετάρτη 11/03/2020  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
( 11η αγωνιστική )
 
Τετάρτη 18/03/2020    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
 
Τετάρτη 18/03/2020    ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
 
Τετάρτη 18/03/2020    ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
 
Τετάρτη 18/03/2020  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Τετάρτη 18/03/2020    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΜΙΛΩΝΑ      
 
Τετάρτη 18/03/2020  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
 
 
 
 
 
επιστροφή στην κορυφή
Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.