Menu
RSS

enosi

Πρόγραμμα-Βαθμολογία

ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ :: Βαθμολογία << Επιστροφή
 
 
 
 
 
 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  12  11  1  35  7  0  0  0  33  
 
 ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  12  10  2  33  10  0  0  0  30  
 
 ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  12  8  4  25  16  0  0  0  23  
 
 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  11  7  4  26  17  0  0  0  21  
 
 ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  11  7  4  21  18  0  0  0  19  
 
 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  12  6  6  23  23  0  0  0  19  
 
 ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  12  5  7  23  24  0  0  0  17  
 
 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  11  5  6  18  25  0  0  0  13  
 
 ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  12  4  8  16  25  0  0  0  12  
 
10   ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  12  4  8  17  27  0  0  0  12  
 
11   ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  12  3  9  16  29  0  0  0  11  
 
12   ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  11  0  11  1  33  0  0  0  0  
 
 

 

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 20/10/2016  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
 
Πέμπτη 20/10/2016  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  0  
 
Πέμπτη 20/10/2016  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
 
Πέμπτη 20/10/2016  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
 
Κυριακή 23/10/2016  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
 
Πέμπτη 20/10/2016  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
 
( 2η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 27/10/2016  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  0  3  
 
Πέμπτη 27/10/2016  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
 
Πέμπτη 27/10/2016  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Πέμπτη 27/10/2016  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
 
Κυριακή 30/10/2016  14:00  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  2  3  
 
Πέμπτη 27/10/2016  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  0  3  
 
( 3η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 03/11/2016  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
 
Πέμπτη 03/11/2016  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
 
Πέμπτη 03/11/2016  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
 
Κυριακή 06/11/2016  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  1  
 
Πέμπτη 03/11/2016  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  1  3  
 
Πέμπτη 03/11/2016  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
 
( 4η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 10/11/2016  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
 
Πέμπτη 10/11/2016  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
 
Πέμπτη 10/11/2016  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  2  3  
 
Κυριακή 13/11/2016  13:15  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Πέμπτη 10/11/2016  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  2  
 
Πέμπτη 10/11/2016  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  3  1  
 
( 5η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 17/11/2016  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
 
Πέμπτη 17/11/2016  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Κυριακή 20/11/2016  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  0  
 
Πέμπτη 17/11/2016  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  
 
Πέμπτη 17/11/2016  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  2  3  
 
Πέμπτη 17/11/2016  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
 
( 6η αγωνιστική )
 
Κυριακή 27/11/2016  14:00  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      Αναβολή
 
Τρίτη 29/11/2016  21:30  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      Αναβολή
 
Τρίτη 13/12/2016  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
 
Πέμπτη 24/11/2016  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  2  
 
Πέμπτη 24/11/2016  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
 
Πέμπτη 24/11/2016  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  2  3  
 
Πέμπτη 24/11/2016  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Πέμπτη 24/11/2016  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  1  3  
 
( 7η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 01/12/2016  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  2  3  
 
Κυριακή 04/12/2016  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      Αναβολή
 
Κυριακή 22/01/2017  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
 
Πέμπτη 01/12/2016  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
 
Πέμπτη 01/12/2016  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  3  0  
 
Πέμπτη 01/12/2016  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      Αναβολή
 
Σάββατο 28/01/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 01/12/2016  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  3  1  
 
( 8η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 08/12/2016  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  0  3  
 
Πέμπτη 08/12/2016  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
 
Κυριακή 11/12/2016  20:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
 
Πέμπτη 08/12/2016  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Πέμπτη 08/12/2016  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  0  
 
Πέμπτη 08/12/2016  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  3  0  
 
( 9η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 15/12/2016  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
 
Πέμπτη 15/12/2016  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  0  3  
 
Πέμπτη 15/12/2016  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  2  
 
Κυριακή 18/12/2016  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  2  
 
Πέμπτη 15/12/2016  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Πέμπτη 15/12/2016  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
 
( 10η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 22/12/2016  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
 
Πέμπτη 22/12/2016  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
 
Πέμπτη 22/12/2016  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  2  
 
Πέμπτη 22/12/2016  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Κυριακή 08/01/2017  14:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
 
Πέμπτη 22/12/2016  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  3  0  
 
( 11η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 12/01/2017  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
 
Πέμπτη 12/01/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
 
Πέμπτη 12/01/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
 
Πέμπτη 12/01/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  3  2  
 
Πέμπτη 12/01/2017  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  1  
 
Κυριακή 15/01/2017  13:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  3  1  
 
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 19/01/2017  21:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  2  
 
Πέμπτη 19/01/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
 
Πέμπτη 19/01/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  1  
 
Πέμπτη 19/01/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  1  3  
 
Κυριακή 29/01/2017  14:30  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
Πέμπτη 19/01/2017  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  1  3  
 
( 2η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 26/01/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Πέμπτη 26/01/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 26/01/2017  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 26/01/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
Κυριακή 05/02/2017  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
 
Τετάρτη 25/01/2017  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
( 3η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 02/02/2017  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Πέμπτη 02/02/2017  21:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
 
Πέμπτη 02/02/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Κυριακή 12/02/2017    ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 02/02/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
Τετάρτη 01/02/2017  21:00  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 4η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 09/02/2017  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 09/02/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 09/02/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
Κυριακή 19/02/2017  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
 
Πέμπτη 09/02/2017  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
Πέμπτη 09/02/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
( 5η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 16/02/2017  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Πέμπτη 16/02/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Κυριακή 26/02/2017    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
 
Πέμπτη 16/02/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 16/02/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 16/02/2017  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 6η αγωνιστική )
 
Κυριακή 05/03/2017  13:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
 
Πέμπτη 23/02/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
Πέμπτη 23/02/2017  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 23/02/2017  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
Πέμπτη 23/02/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
Πέμπτη 23/02/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
( 7η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 02/03/2017  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Κυριακή 12/03/2017    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Πέμπτη 02/03/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 02/03/2017  21:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
 
Πέμπτη 02/03/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 02/03/2017  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 8η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 09/03/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
Πέμπτη 09/03/2017  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
Κυριακή 19/03/2017  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
 
Πέμπτη 09/03/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
Πέμπτη 09/03/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 09/03/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
( 9η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 16/03/2017  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Πέμπτη 16/03/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Πέμπτη 16/03/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Κυριακή 26/03/2017    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 16/03/2017  21:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
 
Πέμπτη 16/03/2017  21:30  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ      
 
( 10η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 23/03/2017  21:45  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 23/03/2017  21:45  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 23/03/2017  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      
 
Πέμπτη 23/03/2017  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ      
 
Κυριακή 02/04/2017  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
 
Πέμπτη 23/03/2017  21:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
 
( 11η αγωνιστική )
 
Πέμπτη 30/03/2017  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
 
Πέμπτη 30/03/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
Πέμπτη 30/03/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
 
Πέμπτη 30/03/2017  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Πέμπτη 30/03/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
 
Κυριακή 09/04/2017    ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
 
 
Τελευταία τροποποίηση στιςΤετάρτη, 25 Ιανουάριος 2017 11:05
επιστροφή στην κορυφή
Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.